Голова ОДА Юрій Ткаченко відвідав Уманщину

Политика

Під час робочої поїздки в Умань, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко поспілкувався з представниками єврейських общин та взяв участь у представленні новопризначеного голови уманської РДА Ярослава Скуса.

Оскільки місто Умань давно традиційно виступало центром паломництва хасидів, голова ОДА Юрій Ткаченко вирішив особисто поспілкуватись з представниками тамтешньої влади та єврейських общин. Він звернув увагу на проблематику належної організації паломництва, яке цього року очікується наприкінці вересня, відкритість відносин між владою і громадою у цьому питанні. Крім того, Юрій Олегович ознайомився з питанням ремонту уманських доріг та належного оформлення документів по родниківській школі.

Цього дня в уманській райдержадміністрації відбувалось представлення Ярослава Скуса - керівника РДА. За новою традицією, його представив голова уманської районної ради.

Обласний очільник долучився до офіційного дійства.

– Місцева народна рада запропонувала Ярослава Володимировича на керівника району. На Обласній народній раді ми розглянули і затвердили цю кандидатуру, тому я бажаю новому керівнику району докласти максимум зусиль, аби виправдати довіру черкаської громади, - зауважив Юрій Олегович.

Черкаська обласна державна адміністрація
http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=2&id=1111979