Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі - 60

Спорт

19 вересня з нагоди 60-ої річниці з дня заснування Уманської дитячо-юнацької спортивної школи відбулась зустріч керівництва міста з педагогічним колективом закладу, на якій заступник міського голови Петро Паєвський привітав із знаменною датою, вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та цінні подарунки.

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа є міським методичним центром по впровадженню позакласної роботи у загальноосвітніх школах, центром по удосконаленню спортивних досягнень спортсменів, що навчаються у вищих навчальних закладах.

60 років у місті Умані існує дитячо-юнацька спортивна школа, в якій виховуються 450 юних спортсменів і працює 20 їх наставників. Діти отримують кваліфіковану підготовку з таких спеціалізацій: спортивна акробатика, веслування на байдарках і каное, легка атлетика, бокс, футбол чоловічий та жіночий.

За роки існування підготовлено 27 майстрів спорту СРСР, 43 майстри спорту України, 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 2 Заслужені майстри спорту України. Вихованці школи вибороли бронзову нагороду Олімпійських ігор 1996 року, ставали переможцями та призерами чемпіонатів світу, Європи, України зі спортивної акробатики, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики, вільної боротьби.

За підсумками інвентаризації спортивних шкіл, що проводилась державною службою молоді та спорту України у березні 2013 року, робота школи отримала високу оцінку, а досвід роботи по деяких напрямках рекомендований до вивчення в Україні.
У 2012 році спортсмени взяли участь в 14 чемпіонатах області, 32 чемпіонатах та кубках України, 3 змаганнях міжнародного рівня на яких отримали 79 медалей (9 - золотих, 23 – срібних, 47- бронзових).

У липні цього року в м. Донецьк відбувся юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики, де Валерія Семенкова, вихованка відділення легкої атлетики закладу (тренер – викладач школи, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Анатолій Тихомиров), здобула бронзову нагороду. Ця медаль була єдиною нагородою, що завоювала збірна команда України.
Віктор Кіфоренко, колишній вихованець Уманської ДЮСШ, здобув золоту нагороду зі стрибків на акробатичній доріжці на Всесвітніх іграх.

Школа має необхідну матеріальну - технічну базу для підготовки спортивного резерву: стадіон «Сокіл», водну базу, спортивні зали для акробатики, веслування, легкої атлетики. Сьогодні, школі передано ще один спортивний зал.

Видео предоставлено на сайте Youtube.com: ТК Умань Новини

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ"
http://uman-rada.gov.ua