Уманчанка Золотухіна стала Чемпіонкою України з метання молота

Спорт

В ранковій частині програми сьогодні розіграли два комплекти нагород. Чемпіонкою України з метання молота стала Наталія Золотухіна. У найкращій зі спроб, другій, вихованка Анатолія Тихомирова відправила снаряд на 67 метрів. До призової трійки також увійшли Ірина Секачова (66,22 м) та Ірина Новожилова (61,47 м).

У чоловіків боротьба за «золото» розгорнулася між Євгеном Виноградовим та Олексієм Сокирським. Для Сокирського та його вболівальників змагання почалися досить нервово. У перших двох спробах молот летів за межі сектору і доля потрапляння до вісімки найсильніших повисла на волосині. Проте у вирішальній спробі Олексій відправив молот на 71,40 м і вийшов на третю сходинку.

Винноградов натомість почав зі спроб на 74,40 м і 76,70 м, тим самим зробивши серйозну заявку на перемогу. Заключні три спроби теж були за 75-метрову позначку. Проте і Сокирський вкотре продемонстрував свої бійцівські якості. В заключній спробі він відправив молот на 76,50 м, але для «золота» цього результату виявилося недостатньо. Бронзову медаль виграв Дмитро Миколайчук (72,30 м).

Федерація легкої атлетики України

http://uaf.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=9578:vynohradov-i-zolotukhina-chempiony-ukrainy-z-metannia-molota&catid=40:uanews