Уманщинa: У с. Родниківка на Уманщині відкрито нову школу

Одноклассники

11 жовтня 2012 року на Черкащині відбулась справді важлива та знаменна подія – у с. Родниківка Уманського району відкрито нову школу.

Тож і не дивно, що цей непересічний захід зібрав не лише місцевих жителів, а й численних гостей. На відкриття школи завітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради, Герой України Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк, народні депутати України Петро Цюрко та Антон Яценко, депутати обласної ради, а також керівники Уманського та сусідніх районів.

Поздоровляючи присутніх з чудовим святом, голова облдержадміністрації відзначив важливість школи для сучасного села, наголосивши, що навчальний заклад це – його життя, майбутнє та розквіт.

– Село – це запорука, основа розвитку держави. А тому і Президент, і Уряд України приділяють значну увагу розвитку сільських територій. Так, до нового навчального року по всій країні побудовано 40 нових шкіл, надійшло більше тисячі шкільних автобусів, – відзначив Сергій Тулуб.

Він також повідомив, що за останні роки в області стабільно розвивається економіка та соціальна сфера. Свідченням цьому є відновлення роботи 16 дошкільних навчальних закладів; 7 промислових підприємств; 25 тваринницьких ферм; 55 сільгоспкооперативів та багатьох інших об’єктів.

«Таким чином, не словами, а конкретними справами ми виконуємо програму Президента та працюємо для того, щоб наша програма «Село Черкащини – 2020» реалізовувалась та давала нові позитивні результати, щоб покращувалось життя людей», – зауважив очільник області.

А подарунком для учнів та вчителів новозбудованої Родниківської школи стали комп’ютерний клас та лінгвофонний кабінет, сертифікати на отримання яких Сергій Тулуб вручив її директору Олександрі Слупіцькій.

Окрім того, голова облдержадміністрації вручив державні нагороди освітянам області, а також Почесні грамоти облдержадміністрації будівельникам, котрі займалися спорудженням школи.

Зі словами вдячності до всіх, хто сприяв відкриттю нового навчального закладу на Уманщині, звернулася й представниця батьківського комітету Тетяна Бугайова. З-поміж іншого, вона закликала дітей гарно навчатися та берегти свою школу, аби вона завжди залишалася такою ж світлою, охайною та просторою.

А вітальні виступи гостей та господарів продовжила урочиста церемонія перерізання стрічки, у якій взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк та директор школи Олександра Слупіцька.

Опісля всі бажаючі мали змогу оглянути приміщення. А на подвір’ї ж для учасників заходу було організовано святкову концертну програму.

Довідково:

Будівництво Родниківської школи розпочалось ще у 1992 році, проте з 1995 року воно було призупинено.

За сприяння голови облдержадміністрації Сергія Тулуба у 2011 році вдалося відновити роботи, а у 2012 році – завершити об’єкт. З Державного бюджету на добудову школи було виділено понад 21 млн. грн.

На сьогодні це триповерховий навчальний корпус з проектною потужністю 400 навчальних місць.

Зараз у школі навчається 183 учні.

Черкаська обласна рада
http://www.oblrada.ck.ua/news/249449087.html

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman