День народження христинівського хліба

Культурная жизнь

Здавалося б, що може бути рідніше від хліба, такого звичного і традиційного. Ми звикли до його вигляду, смаку, запаху. Проте хліб дорогий нам не тільки як продукт харчування. Він дорогий нам всім, що є людського в нас. Саме хлібу та всім причетним до його народження було присвячене святкове дійство, організоване пекарнею ФОП «В.М.Плужник». Вже п’ять років, як над Христинівкою щоденно стелиться аромат свіжоспеченого хліба, який за смаковими якостями не поступається навіть столичним хлібозаводським виробам.

Свято пройшло в теплій, дружній та невимушеній обстановці. Хлібопекарі отримали найвищу оцінку своєї праці від голови райдержадміністрації Володимира Сидорчука, голови районної ради Миколи Передрія, голови міської ради Миколи Наконечного, багатьох інших запрошених та благословення від благочинного Христинівського району, настоятеля парафії Свято-Миколаївської УПЦ МП протоієрея Василя Миханчука.

На вищесказане директор підприємства Володимир Плужник висловив сподівання на постійну підтримку влади та запевнив присутніх, що колектив пекарні виправдає надії.

– Ми уважно стежимо за розвитком нових технологій випічки хліба, прагнемо, з урахуванням своїх фінансових можливостей, своєчасно здійснити реконструкцію обладнання та заміну застарілого устаткування. Наш працьовитий колектив впевнено долає труднощі й надалі буде забезпечувати хлібом жителів як нашого так й інших сусідніх районів. Ми пишаємось з того, що отримуємо як результат лише позитивні відгуки покупців – христинівчан та гостей міста, які залюбки купують продукцію, що стала вже своєрідною візиткою, – зазначив Володимир Плужник. – Сьогодні підприємство володіє стабільними технологіями, які дозволяють нам вийти на нові показники.

Довідково:

Відродження роботи пекарні є заслугою Миколи Плужника.

Так, у 2007 року, в переддень Дня підприємця, відбулося відкриття пекарні. Наступного дня перші 800 буханок духмяного хліба за короткий термін були розкуплені жителями м. Христинівка.

Невдовзі підприємство набуло сил і ваги. Сьогодні є чим похвалитися. Хлібобулочними виробами пекарні ФОП «В.М.Плужник» забезпечені 250 торгівельних точок. На прайс-листах підприємства останнім часом з’явилося багато нових найменувань продукції і налічує понад 60 видів. Їхній «христинівський коровай» – учасник і переможець багатьох обласних, всеукраїнських конкурсів «Барвиста Україна», «100 кращих товарів» тощо. Крім того, на підприємстві дбають про умови роботи та добробут працівників, яких налічується близько 90 осіб.

http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=3&id=7599

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,
зв’язків із ЗМІ та громадськістю,
апарату Христинівської райдержадміністрації