Петро Цюрко каже, що нікого не бив і дає поради патріотам (2 Видео)

Политика

Нардеп з Умані Петро Цюрко, якого вже в деяких інтернет-ЗМІ почали звинувачувати у побитті депутата з фракції «БЮТ-Батьківщина» Миколи Петрука, заявляє, що це був наперед розписаний сценарій від опозиції. У коментарі «Прочерку» Петро Цюрко висловив обурення з приводу звинувачень на його адресу, заявивши, що не просто нікого не бив, а ще й намагався боронити колег під час вчорашньої бійки у парламенті.

– Я намагався уникнути цієї бійки, як міг. Мені взагалі не подобається ситуація, коли має місце силове протистояння. Адже є Верховна Рада. Є парламентська більшість. Голосуванням треба приймати рішення, а не бійкою. Силові дії нікому не потрібні. Я такі дії не підтримую. Мені це не подобається. Я за аргументи, а не за баталії. Вважаю, що все було спровоковано! – переконаний Петро Цюрко.

За його словами, учора перед бійкою він з колегами стояв у президії, щоб не дати зірвати засідання. Потім почалася штовханина, у якій і постраждав Микола Петрук. Проте Петро Цюрко запевняє, що стояв далеко від нього.

– Він перелазив до трибуни, а в цей час нібито хтось з депутатів падав і зачепив того черевиком. Все сталося миттєво, але ж на відео можна все побачити. Коли Петруку розбили голову, він почав говорити, що це зробив Цюркою. Я підійшов тоді до нього і сказав, що це я і є той, про кого він говорить. Він став дивитися на мене і кліпати очима. Слава Богу, що серед бютівців є порядні люди. Вони не стали звинувачувати мене. Тобто вважаю, що це був наперед розписаний сценарій, – зазначив Петро Цюрко.

Оскільки засідання Ради сьогодні не відбудеться, депутати працюватимуть в комісіях. Цим займеться і Цюрко, проте каже, що якби голосування таки відбулося, він би підтримав «мовний» законопроект.

– Я українець, бачте, спілкуюся українською, проте не треба приватизувати любов до України. Так сталося, що в нас є громадяни, які звикли спілкуватися російською. Вони також повинні мати право на це. А українську мову я б порадив патріотам захищати не силовими методами, а розвиваючи її! – зазначив Петро Цюрко в коментарі «Прочерку».

Нагадаємо, вчора у парламенті відбулася бійка між депутатами від ПР, а також БЮТ і НУ-НС. Опозиціонери протестували проти спроби Партії регіонів ухвалити законопроект, який фактично запроваджує в Україні двомовність.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/8127-petro-tsjurko-kazhe-scho-nikogo-ne-biv-i-dae-poradi-patriotam-ekskljuziv