Учень з Катеринополя – прапороносець на УЄФА ЄВРО-2012

Спорт

Euro 2012

Стали відомі імена 8 дітей, які винесуть прапор однієї зі збірних під час фінального матчу УЄФА ЄВРО 2012 ТМ. Ще 32 гравців виконають почесну місію прапороносців під час інших матчів ЄВРО-2012, що відбудуться у Києві, Львові, Харкові та Донецьку. Серед футболістів цієї групи і 14-річний учень Катеринопільської загальноосвітньої школи №1 Сергій Чернієнко.

Змагання серед більше ніж 70 юних футболістів – кандидатів у прапороносці (юнаки 1998-2000 років народження), які зарекомендували себе на зональних змаганнях турніру «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» сезону 2011/2012 рр., проходили на території спорткомплексу ім. В.Баннікова у Києві.

Щоб потрапити до числа прапороносців, юні футболісти спочатку демонстрували свої технічні навички та змагалися на влучність виконання ударів. Опісля у кожній з трьох вікових груп шляхом жеребкування були сформовані по дві команди, які провели двосторонні ігри. Це дозволило журі оцінити технічні можливості претендентів і переглянути їх у ігрових умовах. До складу журі ввійшли відомі спортивні журналісти та телевізійні оглядачі Валентин Щербачов, Андрій Ковальський, Микола Васильков, Олександр Денисов, Микола Моторний, Петро Мага та відомий український футболіст Владислав Ващук.

Нашому земляку з Катеринополя Сергієві Чернієнку за рішенням журі випала честь разом з іншими сімома юнаками виносити прапори національних збірних 9 червня на грі Німеччина – Португалія у Львові.

Футбольний клуб "Славутич" Черкаси
http://fcslavutich.ck.ua/news/football/456-uchen-z-katerinopolja-praporonosets-na-uefa-evro-2012-tm