В Умані відзначили День Перемоги (Видео)

Светлый праздник - День Победы

Откройте полностью страницу, чтобы посмотреть весь репортаж.

Більше 30 тисяч жителів та гостей міста взяли участь у святкових заходах.

День Перемоги 2012 (ч1)

З нагоди відзначення 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті Умань відбулися святкові заходи присвячені цій події. Спочатку центральною вулицею міста пройшов марш-парад ветеранів Великої Вітчизняної війни, в якому крокували ветерани, діти війни, військовослужбовці, воїни-інтернаціоналісти.

День Перемоги 2012 (ч2)

Біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм, покладання вінків, квітів до Обеліску Слави та Алеї Слави Героям Уманщини. Після чого в міському Будинку культури пройшли урочисті збори з нагоди 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міський голова Юрій Бодров привітав ветеранів зі святом, вручив державні нагороди учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р. По завершенню офіційної частини присутні переглянули святковий концерт.

До святкування Дня Перемоги долучився і осередок міської організації Партії регіонів, який для ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни організував «Солдатську кашу».

День Перемоги 2012 (ч3)

Молодь міста провела автопробіг «Спасибо деду за Победу!» Прикрасивши свої автомобілі святковою атрибутикою проїхали вулицями міста, а після завершення святкових заходів підвезли всіх ветеранів додому.

Цього року вперше в місті пройшли Всеукраїнські змагання з авторалі на кубок м. Умані «Промінь Перемоги», що мало позитивний резонанс серед населення.

На центральному стадіоні відбулись спортивно-масові заходи: змагання з футболу серед команд ветеранів, пам’яті Анатолія Дідоренка, стрітболу волейболу, шашок, шахів та ін.

День Перемоги 2012 (ч4)

В центральному сквері проходили концерти викладачів та вихованців шкіл естетичного виховання міста «Салют Великої Перемоги» та духового оркестру Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького.

На центральній площі міста відбулась вечірня танцювально-розважальна програма, за участю Київського вокально-хореографічного ансамблю «Україночка», народного артиста України Віталія Юхименка та гурту «Усмішки друзів», яка завершилась традиційною для уманчан «Свічковою ходою» до Обеліску Слави.
День Перемоги 2012 (ч5)

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
http://uman-rada.gov.ua

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Життя - воно найкраще з нагород! 9 травня – найдорожче свято! За волю й мир завдячує народ Вам, Перемоги славної солдати!

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства, як свято Миру, свято визволення планети від фашизму.
Під звуки Іванівського духового оркестру в селі Краснопілка Уманського району розпочалося районне свято, приурочене 67-річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко, разом зі своїми заступниками, працівниками апарату, керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, взяв участь у проведені районних урочистостей, з нагоди відзначення 67 – ої річниці Перемоги над німецько – фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни, які відбулись на території села Краснопілка.
На захід запрошені: делегації сіл району, голови первинних ветеранських організацій, учасники бойових дій, представники місцевих засобів масової інформації, військові.
Учасники свята вшанували пам’ять тих, хто врятував мир, хто ціною власного життя здобув святу перемогу, тих, хто не повернувся з війни, хто не дожив до Дня Перемоги, хвилиною мовчання.
Під звуки пісні «Степом, степом…» та святкових салютів відбулося покладання квітів до Обеліску слави загиблим в роки Великої Вітчизняної війни.
Голова районної державної адміністрації Анатолій Петренко звернувся до ветеранів зі словами глибокої вдячності за те, що у тяжку годину вони відстояли нашу Батьківщину, мужньо пройшли вогненними фронтовими верствами, чесно і сповна виконали свій ратний обов’язок:
- Дорогі ветерани! Дозвольте мені від районної державної адміністрації, від районної організації партії регіонів, від усіх жителів Уманського району висловити вам велике спасибі за ваш солдатський труд, за лани з духмяним хлібом, за мирні світанки, за чисті зорі над головами, за все світле, що маємо в житті. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, осяяних любов’ю і повагою близьких, достатку і тепла в оселях. Хай небо над вашими головами буде мирним і сонячним. Щасливої і світлої долі, щастя і добра вам у кожен дім.
Уже 67 років ми живемо під чистим мирним небом вільної і нині суверенної Вітчизни. Це все завдяки нашим ветеранам Великої Вітчизняної війни.
- Як відомо, Президент нашої держави Віктор Федорович Янукович і Уряд України немало зробили для того, щоб віддати належне ветеранам. У державі прийняті закони про їхній статус та гарантії їх соціального захисту, а також інші документи про пільги для учасників Великої Вітчизняної війни. Поліпшення соціально – побутових умов є також повсякденною турботою райдержадміністрації,- зазначив Анатолій Іванович.
За ратні трудові заслуги, перемогу над фашизмом в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, активну громадську діяльність та з нагоди свята, очільник району вручив Грамоти райдержадміністрації та подарунки 2 учасникам бойових дій, жителям смт.Бабанка, та 2 головам первинних організацій ветеранів війни та праці, жителям сіл Ладижинка та Сушківка, а також подарував ветеранами Великої Вітчизняної війни 26 мобільних телефони.
Привітати ветеранів прийшли учні Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, та представник від молоді, вчитель історії Рижавського НВК Олександр Мендусь.
Після урочистостей для усіх запрошених відбувся святковий концерт, за участю аматорських колективів району.
І, щоб поринути в минуле хоч на хвилинку, учасникам свята запропонували скуштувати справжньої солдатської каші.
Віддаляючись від нас у часі, Велика Вітчизняна війна і виборена в ній перемога не повинна відходити в небуття, припадати пилом.
Пам'ять про війну та її героїв – це активна оновлююча сила, стимул до праці, потужний чинник духовного відродження нації, протидії бездуховності. Але перш за все – це вдячність. Безмежна вдячність в людських ділах, в людських серцях.

http://www.umanrda.gov.ua/view_information.php?id=743

праздник 9 Мая: видео

Добавлен подробный видеорепортаж праздника 9 Мая.

Редактор и модератор сайта
Шурик