Xід підготовки заходів з нагоди відзначення Дня Перемоги

Светлый праздник - День Победы

18 квітня під головуванням заступника міського голови Петра Паєвського відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги.

В нараді взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та виконавчих органів влади, установ, організацій, представники ветеранських організацій, члени організаційного комітету.

Петро Борисович детально проаналізував хід підготовки заходів з нагоди відзначення 67-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Попередньо планується, що ранок 9 травня розпочнеться з покладання квітів до Обеліску Слави. Потім в міському Будинку культури пройде зустріч представників міської влади з учасниками бойових дій, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці. Цього ж дня відбудуться Всеукраїнські змагання з авторалі «Промінь Перемоги».

В Центральному сквері міста можна буде переглянути концертну програму за участю учнівської молоді та оркестру музучилища. На завершення святкового дійства, о 20.30 відбудеться «Свічкова хода Пам’яті».

Видео предоставлено на сайте Youtube.com - novunuuman

Благодарим "УМАНСЬКУ МІСЬКУ ВЛАДУ" за информацию
http://uman-rada.gov.ua