*Чемпіонат України з легкоатлетичних метань
*Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу
*Фінальні змагання чемпіонату Черкаської області з міні–футболу
*Змагання з баскетболу
*В Умані відбувся чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд «Весняні ластівки»

Чемпіонат України з легкоатлетичних метань
21-25 березня у місті Ялта відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань у якому брала участь команда Черкаської області до складу якої увійшли вихованці тренера Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Анатолія Тихомирова. Андрій Мартинюк став чемпіоном України, Семенкова Валерія посіла друге місце, Жовтобрюх Людмила посіла третє місце.

Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу
24-25 березня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу. Вже вкотре наші тенісисти довели, що вони найкращі в області. Дві команди до складу, якої увійшли вихованці тенісного клубу «Тайфун», (тренери Іван Чорнобаб та Юрій Голубєв) представляли наше місто на цих змаганнях. У командному заліку команда міста Умань-1 посіла І місце, команда міста Умань-2 – ІІІ місце
В особистому заліку чемпіонами та призерами серед юнаків та дівчат 1997 р. н. та молодші стали:

Фінальні змагання чемпіонату Черкаської області з міні–футболу
17-18 березня у місті Черкаси відбулись півфінальні та фінальні змагання чемпіонату Черкаської області з міні – футболу серед команд ветеранів. Наше місто представляла команда ветеранів «Зоря» - Умань. У результаті запеклої боротьби, залишивши позаду понад 20 команд суперників наші земляки посіли почесне друге місце. Вітаємо з перемогою.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Змагання з баскетболу
20 березня звершились змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат по програмі молодіжних ігор міста серед вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у якому взяли участь команди Уманського державного педагогічного університету (УДПУ) та Уманського національного університету садівництва (УНУС)
Переможцями змагань серед юнаків та дівчат стали:
1 місце – УНУС
2 місце – УДПУ

13-20 березня у спортивній залі гуманітарно-педагогічного коледжу відбувся чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд «Весняні ластівки». У змаганнях взяли участь 6 команд, а саме: Уманського державного педагогічного університету, Уманського національного університету садівництва, гуманітарно-педагогічного коледжу, медичного коледжу, агротехнічного коледжу, школи №3.