МФК «Христинівка» – чемпіон Черкащини з міні-футболу! (2 Видео)

Спорт

У неділю, 18 березня фінішував чемпіонат Черкаської області з міні-футболу. Першими на паркет палацу спорту «Будівельник» вийшли претенденти на бронзові нагороди ФК «Ретро» (Ватутіне) та ФК «Дахнівка». Гра виявилася багатою на голи та із закрученою інтригою. Першими рахунок у матчі відкрили ретрівці, але через сім хвилин перевагою володів уже ФК «Дахнівка» - 3:1. При цьому перша половина зустрічі закінчилася на користь команди з Ватутіно - 4:3. Розв'язка у матчі наступила за три хвилини до фінальної сирени, коли два влучні удари Івана Александрова та Дмитра Корольова забезпечила ФК «Дахнівка» бронзові медалі змагань.

Головний трофей чемпіонату між собою розіграли МФК «Христинівка» та черкаська команда «Рятівник-2» (Черкаси). Попри сподівання вболівальників, які вщент заповнили трибуни палацу спорту, фінальний поєдинок не був багатим на голи. Команда, яка представляла районний центр з перших хвилин зустрічі запропонувала супернику швидкий темп гри. Рятівники ніби і погодилися з «пропозицією» христинівської сторони, але не завжди встигала за їх рухом. Дві у першому таймі блискавичні атаки МФК «Христинівка» закінчувала результативними ударами по воротах «Рятівника-2». Тут варто відзначити голкіпера черкаської команди. Якби не він, то перевага христинівчан могла бути значно більшою. Після перерви МФК «Христинівка», маючи у складі більше гравців ніж у суперника, зумів за рахунок грамотно побудованої тактики утримати перевагу і забити ще один гол. Фінальна сирена зафіксувала перемогу команди з Христинівки, яка вперше в історії проведення чемпіонатів Черкащини з міні-футболу вибороли золоті нагороди.