Tуризм на Черкащині

Туристам

Про розвиток туризму на Черкащині, зокрема забезпечення комфортного перебування хасидів в Умані, активно турбується обласна влада. От і сьогодні на прес-конференції для представників обласних ЗМІ, голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб розповів про результати візиту черкаської делегації до Держави Ізраїль, який відбувся минулого тижня. Ця поїздка відбулася на запрошення Міністра туризму Ізраїлю Стаса Місежнікова й має вже позитивні результати.

Так, голова Черкаської облдержадміністрації й Міністр туризму Ізраїлю підписали меморандум про взаєморозуміння й наміри обох сторін щодо подальшої співпраці. А ще, за рішенням Міністра туризму Ізраїлю, в місті Умані на час паломництва хасидів працюватиме посольський пункт і надаватиметься правоохоронна підтримка.

А сам пан Місежніков планує завітати до Черкащини з групою бізнесменів-інвесторів з Ізраїлю, щоб на місці ближче ознайомитися з конкретними інвестиційними проектами та розпочати роботу.

Не оминули увагою і черкаських вірян. Під час зустрічі з Патріархом Теофілом ІІІ Святого Граду Єрусалима та Усієї Палестини Сергій Тулуб звернувся з проханням про направлення єрусалимських християнських святинь до Черкащини. Є домовленість обговорити це питання детальніше за сприяння Посольства України в Ізраїлі й визначити терміни прибуття святинь.

Окрім того, Черкащина чекає на приїзд групи фахівців, які мають вивчити проблеми водопостачання в деяких районах області. Нагадаємо, що в Ізраїлі з цього приводу відбулася зустріч з головою Національної водної компанії Ізраїлю «Мекорот» А. Віжніцером.

Стосовно розвитку транспортної інфраструктури то вже є домовленість з президентом ізраїльської авіакомпанії «Ель-Аль» Е. Шкеді про налагодження авіасполучення літаками компанії «Ель-Аль» до Черкаського міжнародного аеропорту. Найближчим часом фахівці цієї компанії прибудуть на Черкащину вивчити ситуацію, щоб уже наступного року розпочати пасажирські перевезення. Також паралельно вивчатимуться можливості злітної смуги в Умані.

Крім згаданих питань, розглядалися й екологічні, зокрема будівництво сміттєзвалищ, розвиток медицини в Черкащині й інші питання соціально-економічних розвитку Черкаської області.

Черкаська обласна державна адміністрація
http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=2&id=4023