Фінішував чемпіонат Черкаської області!

Спорт

B останньому турі чемпіонату області уманчанам потрібно було зіграти краще ніж МФК "Христинівка", з якою мали рівну кількість очок але якій поступалися по кількості перемог. "Уманьферммаш" іхав до Шполи, де "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" для здобуття чемпіонства мала принаймі не програти. В Христинівці ж приймали "Зорю", яка якраз боролася з шполянами за золота! Оце інтрига.

Перший тайм в Шполі був за господарями - 1:0. А в Христинівці було 1:1. Тобто все кепсько для уманчан.
По перерві "Уманьферммаш" відігрався, але залишився в меншості. Так внічію і закінчили. В Христинівці все фінішувало з рахунком 2:2. І це виводило на бронзове третє місце наших сусідів з Христинівці. Але на останній хвилині матчу в Христинівці гості забили гол - 2:3. В цей момент уманські футболісти понуривши голови залишали поле в Шполі. Їм повідомили, що в Христинівці 2:2. Аж потім сплеск емоцій! Вгадайте яких!!!