Христинівщинa: Робоча поїздка до Христинівського району

Политика

10 червня, у рамках робочої поїздки до Христинівського району, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб відвідав державне підприємство «Дослідне господарство «Христинівське», де оглянув тваринницький комплекс та поспілкувався з працівниками та керівництвом підприємства. Сергій Борисович поцікавився проблемами, що нині турбують сільгоспвиробників та порадив брати участь у державних програмах підтримки розвитку агропромислового комплексу, адже на сьогодні їх іcнує більше десяти і вони можуть суттєво полегшити роботу подібних підприємств.

Державне підприємство «Дослідне господарство «Христинівське» є племінним заводом по розведенню тварин Української червоно-рябої молочної породи, де на високому рівні проводиться селекційно-племінна робота, повністю дотримуються всі необхідні технологічні операції, що сприяє високій продуктивності тварин. Окрім того в господарстві з високою ефективністю ведення галузі рослинництва вирощуються стабільно високі урожаї сільськогосподарських культур. Сергій Тулуб відвідав хлібозаготівельну базу підприємства, де його занепокоїв рівень заробітних плат працівників. На думку очільника області, керівництво підприємства має негайно переглянути це питання і попіклуватися про зростання заробітної плати працівників.

Також Сергій Тулуб здійснив три незапланованих візити до магазинів Христинівщини, де поспілкувався з персоналом та покупцями. Як виявилося, більшість продукції на прилавках магазинів виготовлено в інших областях, хоча на Черкащині теж є виробники цих продовольчих товарів. Тож, Сергій Борисович, на нараді з активом Христинівщини, дав розпорядження вивчити цю проблему і відзвітувати про стан її вирішення.

Далі Сергій Тулуб ознайомився з напрямками діяльності локомотивного та моторвагонного депо станції Христинівська Одеської залізниці. Оглянувши технічне забезпечення депо та особисто перевіривши комфортабельність вагонів голова облдержадміністрації поспілкувався з керівництвом станції та депо. Як виявилося, у залізничників є безліч проблемних питань, які потребують вирішення на обласному рівні. Тож, Сергій Борисович запропонував найближчим часом зібратися керівникам та фахівцям-залізничникам на нараду в Черкасах, аби розглянути пропозиції щодо вирішення проблем.

Черкаська обласна державна адміністрація

http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=2&id=3121