Результати спортивних змагань

Спорт

29 березня відбувся фінал чемпіонату міста з баскетболу серед жіночих команд. У чемпіонаті взяли участь 8 команд .
Переможці:

1 місце – спортивний клуб „Ятрань”
2 місце – команда Уманського державного педагогічного університету
3 місце – команда Уманського національного університету садівництва.

29-31 березня у місті Ялта відбувся чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків. У складі збірної команди Черкаської області виступали Мартинюк Андрій, Крикун Антон, Семенкова Валерія, Жовтобрюх Людмила, Кучеренко Станіслав, Дудузінська Анна, Ігнатенко Марина, вихованці Уманської дитячо – юнацької спортивної школи (тренер Анатолій Тихомиров).
Результати виступу:

Мартинюк Андрій – перше місце
Крикун Антон – друге місце
Жовтобрюх Людмила – третє місце
Семенкова Валерія – перше місце у юнацьких змаганнях, третє місце серед юніорів.Встановила новий рекорд України.
У загальнокомандному заліку команда Черкаської області зайняла трете місце серед 25 команд.

31 березня у спортивному залі агротехнічного коледжу відбулись молодіжні ігри з гирьового спорту серед студентів.
Результати:

1 місце – агротехнічний коледж
2 місце – медичний коледж
3 місце – кооперативний економіко – правовий коледж

2 - 3 квітня у спортивному залі Уманського національного університету садівництва відбулись Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети „Уманська зоря”. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст: Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Христинівка, Ладижин, Немирів, Тальне, Монастирище, Київ, Фастів, Лисянка, Умань. Спортсмени змагались у таких вікових групах: 30-39, 40-49, 50-59, 60 та старші.
Серед переможців наші земляки:

У віковій групі 30-39 перемогу здобув Чорнобаб Володимир
40-49 – перше місце посів Панченко Сергій
60 і старші друге місце посів Августов Олександр, третє місце – Борділовський Микола, серед жінок третє місце посіла Безверха Оксана.