Спортивні події в лютому та березні

Спорт

9 -11 лютого відбувся молодіжний чемпіонат міста з настільного тенісу, в якому взяли участь 30 спортсменів з навчальних закладів міста. Перше місце зайняв агротехнічний коледж, друге місце – гуманітарно– педагогічний коледж, третє місце – аграрний ліцей.

З 15 лютого по 3 березня проходив чемпіонат міста з баскетболу серед чоловічих команд. Учасниками змагань були вісім команд. Переможцями стали: 1 місце – аматорська команда „Молодість”, 2 місце – Уманський Національний університет садівництва, 3 місце – Уманський Державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

16 – 17 березня відбувся молодіжний чемпіонат міста з шахів. В ньому взяли участь 40 учасників. Переможці у командному заліку: 1 місце - агротехнічний коледж, 2 місце – Уманська філія Черкаського економіко– правового коледжу, 3 місце - Уманський гуманітарний педагогічний коледж імені Тараса Шевченка.

18 лютого відбулись спортивні змагання з нагоди Дня захисника Вітчизни, участь в яких взяли понад двісті юнаків допризовного віку загальноосвітніх навчальний закладів та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Місця розподілились наступним чином, серед шкіл: 1 місце – ЗОШ №9, 2 місце – ЗОШ №3, 3 місце – ЗОШ №11. Переможцями серед вищих навчальних закладів стали: 1 місце – агротехнічний коледж, 2 місце - Уманський Національний університет садівництва, 3 місце - Уманський гуманітарний педагогічний коледж імені Тараса Шевченка.

25 лютого відбулись масові спортивні заходи серед дітей „Здорові діти – здорова нація ”. В заходах взяли участь близько вісьмидесяти дітей 2001 року народження. Переможці: 1 місце – ЗОШ №3, 2 місце – ЗОШ №9, 3 місце – міська гімназія.

21-26 лютого у місті Ялта відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань, у якому взяли участь десять вихованців Уманської дитячо– юнацької спортивної школи (тренер - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Анатолій Тихомиров). Чемпіоном України став Мартинюк Андрій, що дає йому право у складі Національної команди України виступати на чемпіонаті Європи. Чемпіонкою України стала Золотухіна Наталія, друге місце виборов Крикун Антон. Добрі результати показали Жовтобрюх Людмила, Дудузінська Анна, Семенкова Валерія, Гнатенко Костянтин. Все це разом дозволило Черкаській області, яку представляли й спортсмени міста Умані, посісти 4 загальнокомандне місце серед 26 команд областей України.

З 28 лютого по 6 березня у місті Донецьку відбувся чемпіонат України з настільного тенісу. У ньому взяли участь п’ять спортсменів нашого міста. Жмуденко Ярослав став чемпіоном України у парному розряді. Також гарні результати показали Жмуденко Яна, Кім Петро, Голубєва Аліна, Макарова Анастасія (тренери - Іван Чорнобаб та Юрій Голубєв). У командному заліку Черкаська область, яку представляли уманські спортсмени, посіла п’яте командне місце. Всього у чемпіонаті взяли участь 64 чоловіки та 32 жінки.
П’ять спортсменів нашого міста (Уманський Національний університет садівництва, тренер - Василь Миронюк) стали учасниками чемпіонату України з дзюдо серед молоді, який проходив у місті Полтаві з 2 по 5 березня.

За результатами зональних та півфінальних ігор чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд ветеранів, команда ветеранів „Зоря-Умань”, виборола право взяти участь у фінальній частині. Фінал відбудеться 13 березня у місті Черкасах.